Ana Sayfa TOP 35 yaşındaki bir erkek sağlık ekibine saldırdı

35 yaşındaki bir erkek sağlık ekibine saldırdı

784
Paylaş

Acil Durum Müdahale Ekibi hasta bir kadına yardımcı olmak üzere evine gitti…
24rodopi.com’un verdiği bilgiye göre Kırcali Acil Servis ekibindeki sağlık görevlisine 35 yaşındaki bir adamın saldırdı. Agresif adam 24 saatliğine gözaltına alndı.
24rodopi .com önünde Kırcali Emniyet Müdürlüğünden, saldırgana karşı görevi başındaki bir memuru yaralamasından dolayı hızlandırılmış mahkeme prosedürü başlatıldığını bildirildi.
Saldırı hakkında ihbar Cumartesi günü saat 11 civarında verilmiştir. Bir Acil Durum Müdahale Ekibi, Borovets mahallesi Ömer Lütfi sokağındaki bir evde hasta bir kadına acil yardım çağrı üzerine gitmiş.
Olay yerine ulaştıklarında hasta kadının oğlu 51 yaşındaki sağlık görevlisine önce sözlü saldırıda, daha sonra fiziksel şiddette bulunmuş. Acil Servis görevlisi birkaç merdivenden yuvarlanmış. Emniyetten, “Saldırgan göz altına alındı, olay Bölge Savciliğina bildirildi. Şahitler sorgulanıyor. Olay ile ilgili soruşturma devam ediyor” diye bildirildi.
51 yaşındaki sağlık görevlisi acilen ameliyathaneye alınmış. Resmi olmayan bilgiye göre sağlık görevlisi kaşının bölgesinde dikişe ihtiyaç duyacak kadar büyük yara açılmış.

olaybg.com