Ana Sayfa Siyaset Ahmed Dogan hayal kırıklığına uğrayanlara: Yakın geçmişte yapılan hatalar varsa, Affedin!

Ahmed Dogan hayal kırıklığına uğrayanlara: Yakın geçmişte yapılan hatalar varsa, Affedin!

867
Paylaş

Şaşırtıcı bir şekilde, Ahmed Dogan, HÖH seçim kampanyasına katıldı. Belli ki, partinin zayıf kampanyasındaki en iyi hareket bu olacak. HÖH, Onursal Başkanı Ahmed Dogan’nın mesajını yayımladı. Dogan’ın mesajının tamamı aşağıdadır.

Değerli Dava Kardeşlerim,
Önümüzdeki Avrupa Parlamentosu seçimleri HÖH için son derece önemlidir, çünkü Bulgaristan’daki bir sonraki yerel ve parlamento seçimlerinde iyi bir performans sergilemenizin yolunu açıyor.
HÖH’ün siyasi şifresi, daha fazla özgürlük, sorumluluk ve hoşgörünün yer verildiği daha iyi yaşam koşullarına yönelik sürekli gençleşmeye ve sürekli harekete dayanmaktadır.
Kuruluşundan bu yana, HÖH her zaman gençlere ve geleceğe öncelik vermiştir.
Bu yüzden öfkeli ve hayal kırıklığına uğrayanlara hitap etmek istiyorum: Yakın geçmişte yapılan hatalar varsa, Affedin!
HÖH’un amaç ve hedefleri, birbirimizle mücadele etmekten ve gençlerin kendileri için inşa etme cesareti bulunan daha iyi bir dünyada daha özgürce yaşamak için gelişimini engelleme lüksüne sahip olmaktan daha büyük ve üstündür. Bu gelişim vizyonu seçimi onlara aittir. Ve eğer bir Avrupa gelişim yoluna sahip olmak istiyorsak, onları desteklemeli ve teşvik etmeliyiz!
Sizi memnun edecek tam bir seferberlik ve başarı elde etmenizi diliyorum!
Berhudar olun!
Hep sizlerle olan: Ahmed Dogan

24rodopi.com ise, bu seçimlerden ve sonbahardaki yerel seçimlerden önce HÖH’ün, insanların gündeme getirdiği birçok rahatsız edici soruya cevap vermek zorunda olduğunu belirtiyor.