Ana Sayfa Spor Birinci lig karşılaşmaları için stadımız hazır…

Birinci lig karşılaşmaları için stadımız hazır…

821
Paylaş

Yenilenen spor tesisinin açılış töreni sırasında Spor Bakanı Krasen Kralev, Arda stadyumun favori projelerinden biri olduğunu söyledi.
Kırcali Belediye Başkanı Hasan Azis ise şunları paylaştı: “57 yıl sonra stadyumun ilk ciddi tamiratıdır. Drujba Stadyumu halihazırda Bulgaristan’daki en güzel üç spor tesislerinden biridir.”
Millet Meclisi Başkanı Tsveta Karayançeva ise şunları belirtti: “Harika hava koşullarımız var, yeşil saha ve şampiyon takımımız var, daha ne isteyebilriz? Evet, hatırlattınız – A ligi istiyoruz.”
Hasan Azis konuşmasında şunları da bildirdi: “23 Mayıs’ta kupayı kazandık ve yeni bir şampiyonluk tarihi başlattık. Arda, 94 yıllık futbol tarihinde ilk kupasını kazandı. Bugün bu tarihi yazmaya devam ediyoruz. Spor Bakanı, önümüzdeki yıl Arda Birinci Lig’e girmeyi başarırsa, bakanlığın aydınlatma ve iki antreman alanı için maddi destek sağlayacağını söyledi.”
Spor Bakanı Krasen Kralev, bir yıl sonra artık ikinci lig lideri olarak Arda’yı ödüllendirmek için yine Drujba Stadyumunda olma temennisinde bulundu.

olaybg.com