Ana Sayfa Polisiye film Borovets mahallesinde haka dansı

Borovets mahallesinde haka dansı

381
Paylaş

Kırcaali’de Romanların yaşadığı Borovets mahallesinde iki genç kavga etti.
Dul bir baba, bir anda,ne olduğunu bile anlayamadan, bir çok insanın, gelen bilgilere göre yüze yakın, birbirine giriverdiği kavgayı durdurmak isterken, havada uçuşan taşlardan sol bacağına darbe aldığı görüldü.
Genital bölgeye şap şap diye vuran bir kadının da rakibine gözdağ vermek istediğ ve karşılığında  „seni benim kocam s.ksin“ sözleri ile karşılık aldığı renkli kavga, çok sayıda polis ekiplerinin gelmesi ile son bulduğu belirtiliyor..
Olay,  Borovets  Mahallesi ‘Sol Mostra’  denilen  yerleşim merkezinde  meydana geldiği anlaşıldı.
Kavgayı, daha çok haka dansına benzeten diğer başka bir görgü tanığı ise,  kavga eden gençlerin ertesi gün beraber rakı içiyorlardı demesi, aslında şaşırtmadı.
Üçüncü bir görgü tanığı da, yine ertesi gün, kavgada, katıldıkları fiziki mücadele sonucunda bazı bireylerin, can ciğer steril gazlı bez ile kuzu sarması şeklinde,  mahallede gezdiklerini söyledi.
Kısacası, Borovets mahallesi kavgalarını normal kavgalardan ayrılması gerekir. Çünkü açık yürekli olan çingenelerin, öfkelerini de yaşama sevinçlerini de gizlemeden, aynı anda ikisini de birden yaşaya bildiklerini açıkça görebiliyoruz.
Ne yapalım, dünya işte…

olaybg.com