Ana Sayfa Bulgarlar kategorik: „Krasi“ Mayonez favori bir markadır, Guinness’te olması tesadüf değildir!

Bulgarlar kategorik: „Krasi“ Mayonez favori bir markadır, Guinness’te olması tesadüf değildir!

787
Paylaş

Ülkemizde türünün tek örneği tüketici sıralamasında Krasi Mayonezi, Mayonez, Lyutenitsa ve Soslar kategorisinde üst üste altıncı yıl şampiyonluğu elde ediyor.
2020 sıralamasında 42.000’den fazla kişi favori markalarını destekledi. Sıralamanın ilk aşamada 7000’in üzerinde kişi, ikinci aşamada yaklaşık 20.000 kişi, üçüncü aşamada 15.000’den fazla kişi oy kullandı. „Krasi“, kategorisinde finalde 5.000’in üzerinde oyla veya % 34’lük bir oy oranıyla birinci sırayı aldı.
Sıralamanın son turunda 5.044 oyla, Şişe Su kategorisinde maden suyu „Hissar“ maden suyu birinci oldu. Bulgaristan’ın ilk şişelenmiş suyu olarak bilinen, nesillerce tanınan ve sevilen „Hissar“, tadı ve yadsınamaz kalitesi nedeniyle tercih edilmeye devam ediyor. Diğer sıralamalardan farklı olarak, „EN İYİ MARKALAR“ adaylıklarda bir jüriye güvenmez – sadece tüketici tercihlerine gore seçilir ve marka bilinci ile ilgili uzman olmayan tüketici görüşünü sunar.
„Krasi“ Mayonez 25 yılı aşkın süredir ülkemizde mayonezde bir pazar lideridir, prestijli forumlardan bir dizi ödül kazanmıştır. Şirket, geçen yıl çeyrek yüzyıl yıldönümü için Guinness Rekorlar Kitabına, orijinalinden tam olarak 1000 kat daha büyük bir mayonez kovası ile doldurulmuş benzersiz bir etkinlikle girdi. Böylece Krasi mayonez, prestijli Guinness Dünya Ödülü’nü kazanan ve dünyanın en büyük mayonez kovası ile Guinness Dünya Rekoru kıran Bulgar gıda endüstrisi tarihinde ilk ürün oldu.