Ana Sayfa TOP Bütün hafta spor ve müzik! Momçilgrad Her Zaman Kalbimde etkinliklerinin dokuzuncusu başlıyor!

Bütün hafta spor ve müzik! Momçilgrad Her Zaman Kalbimde etkinliklerinin dokuzuncusu başlıyor!

863
Paylaş

Geleneksel Momçilgrad Her Zaman Kalbimde uluslararası Momçilgradlılar buluşması haftası spor ve müzik etkinlikleri ile geçecek. Pazartesi günü, program darts turnuvasıyla başlayacak ve daha sonra dileyenler bilardo oyununda yeteneklerini gösterebilecek. 24 Temmuz’da, Momçilgradlılar okey turnuvasını izleyebilecekler, daha sonra spor sahasında tenis karşılaşmaları düzenlenecek. Akşam ise Nuri Adalı parkında çocuklar için sürprizler olacak. Burada Rodoplar’ın Efendisi sergisi düzenlenecek, çocuklar ise Pippi Uzun Çorap’ın eşliğinde farklı Sihirli Atölyeler’e katılabilecek. 25 Temmuz’da Progres atış poligonunda, spor atışları gerçekleştirilecek. Sonrasında yine tenis turnuvası gerçekleştirilecek, akşam ise Orhan Murad şehri şarkılarıyla şenlendirecek.
26 Temmuz Perşembe, satranç ve briç severlerin günü olacak. Satranç oyuncuları saat 16.00’da Nuri Adalı parkında yeteneklerini sergileyebilecek, briç oyunlarını görmek isteyenler ise saat 17.00’da Nov Jivot Kültür Merkezini ziyaret edecek. Akşam ise şehir parkının açıkhava sahnesinde müzikseverler Old School Band grubunu izleyebilecek.
27 Temmuz tarihinde masa tenisinin en iyi oyuncuları, Rodopi Masa Tenisi Spor Kulübü salonunda saat 9.00’dan itibaren turnuvalarına başlayacak. Hasan Semerci Stadyumunda saat 18’de ise futbol karşılaşması düzenlenecek. Cuma günü saat 20.00’de Makaza kompleksinde geleneksel Momçilgradlılar karşılaşması düzenlenecek. Momçilgradlıların uluslararası karşılaşmasının son gününde saat 9’da Nuri Adalı parkında güreş müsabakası düzenlenecek. Buluşmaların finali, aynı gece Merkez Şehir Meydanı’nda olacak. Gecede Rüzgarın Dansı grubu sahne alacak, resmi konuklar ise selamlama konuşmaları yapacak. Gecenin ilerleyen saatlerinde ünlü şarkıcı Aneliya da sahne alacak.

olaybg.com