Ana Sayfa Ekonomi Büyük inşaatlar artık Kırcali’nin merkezinde! Vızrojdentsi semtinden konut almak geleceği görememek mi?...

Büyük inşaatlar artık Kırcali’nin merkezinde! Vızrojdentsi semtinden konut almak geleceği görememek mi? (Video)

2448
Paylaş
DCIM100MEDIADJI_0984.JPG

Şehirdeki emlakçıların verdiği bilgilere göre, “Büyük inşaat girişimleri artık Vızrojdentsi semtinde değil, Kırcali’nin merkezinde gerçekleşiyor. Önümüzdeki iki yıl içinde şehrimizin inşaat alanı merkez bölgeleri olacak. En cazip mülkler de burada satılacak.”
Bazı uzmanlar, geçtiğimiz yıl özellikle metrekare başına 400 avro ve üstü fiyatlarda Vızrojdentsi semtinde bir daire satın alanların, “biraz aldanmışlar” kategorisine girdiği görüşündeler.
Emlakçılar, “Bu yaz bürçok gurbetçimiz Kırcali’deki mülklere yatırım yapacak, ancak merkez fiyatları gibi fiyatlar uygulayan, konutlara kadar yol dahi bulunmayan ve kalitesi düşürülen Vızrojdentsi semtinden mülk satın almak, artık pek iyi bir yatırım değildir” diye bildiriliyor.
Bu esnada Yeni Köprü yakınlarındaki arazide büyük bir konut komplekslerinden birinin inşaatı başladı. Önümüzdeki aylarda ve gelecek yıl, skandallara yol açan köprünün diğer tarafındaki arazi üzerine de konut inşa edilecek.

olaybg.com