Ana Sayfa Gündem Çarşamba günü Kırcali ve 39 köy susuz kalacak!

Çarşamba günü Kırcali ve 39 köy susuz kalacak!

242
Paylaş

Kırcali ve yöresindeki 39 köy 15 Ocak Çarşamba günü susuz kalacak. Su ve Kanalizasyon şirketinin verdiği habere göre, bunun nedeni Kırcali Barajı bölgesinde meydana gelen arıza sonrasında ana su temin sisteminin tamiridir.
Saat 09.00 ile 20.00 arasında Vıuzrojdentsi semtinin 1.’den 12.’ye, 60.’dan 62.’ye, 53.’den 58. apartmanları; Angel Kınçev, Hristo Danov, Stefan Stambolov sokağı sakinleri; Bakalite, Nenkovo, Pıdartsi, Glavatartsi, Krayno Selo, Sredinka, Prileptsi, Rezbartsi, Gluhar, Pepelişte, Ayrovo, Balabanovo, Gruevo, Suşevo, Gradinka ve Sedlari köyleri susuz kalacak.
Şehir merkezi sakinleri, Borovets mahallesi, Studen Kladenets mahallesi, İztok sanayi bölgesi, Vızrojdents’inin diğer kesimi, Veselçane mahallesi, Gledka mahallesi, Gorna Gledka mahallesi; Ençets, Zelenikovo, Broş, Blenika, Dıjdovnitsa, Penevo, Tsarevets, Kalinka, Sipey, Skırbino, Nevestino, Solişte, Vişegrad, Ostrovitsa, Opılçensko, Petlino, Dıjdino, Makedontsi, İvantsi, propast, Sedlovina, Jinzifovo ve Rani List köyleri ise yaklaşık saat 16.00’ya kadar depolarda bulunan suları kullanabilecekler. Su ve Kanalizasyon şirketinden, saat 16.00 ile 20.00 arasında bu yerleşim bölgelerinde de su temini kesintiye uğrayacağı bildirildi.
Olaybg.com