Ana Sayfa Mansetler Cebelliler Günleri Festivali yaza damgasını vurdu

Cebelliler Günleri Festivali yaza damgasını vurdu

339
Paylaş

2019 yılında filizlenen ancak pandemi yüzünden gerçekleştirilemeyen Cebelliler Günleri Festivali bu yıl 5 ve 6 Ağustos günlerinde düzenlendi.
Cebel Belediye Başkanı Necmi Ali başta olmak üzere, arkası tecrübe yönünden çok sağlam organizatörlerin o9lduğu açıkça görülen Cebelliler Günleri Festivali her yönü ile,  doğru düzgün, uzun uzun planlanmış, iyi gruplar ve en önemli de herkesin  ağız tadıyla eğlendiği bir festivale dönüştü. Kısacası  Cebelliler Günleri Festivali 2022 yılı yazına damgasını vurdu.

İki gün boyunca devam eden programda her şey mevcuttu.  Cebel’in en güzel yerlerinin fotoğraflarından oluşan bir fotoğraf sergisi, „Rodopların Büyüsü“ başlığı altında bölgedeki  çiftçilerin ürün sergisi, çocukların  Cebel, „Gökyüzünün Altında Resim Yapıyorum“ sloganı altında hünerlerini göstermeleri,  ‘ Kokili’ adıyla Cebel merkezinde tahta bacak şovu, günün geç saatlerinde de Plovdiv şehrinde Agni Satya Grubun ateş gösterisi insanları adeta büyüledi.
Ünlü pop-folk müzik sanatçısı Orhan Murat Festivalin ilk günü, ertesi gün de şarkıcılar Dimana ve Tatiana’nın konserleri düzenlendi, gündüz saatlerinde ise  „DZHEBEL CUP – 2022“ futbol turnuvası, goblen sergisi ve paintball turnuvası, yine gecenin geç saatlerinde DJ Samet Kurtuluş’ün müziği ile Cebelliler Günleri Festivali gösteri dizisi son buldu.

olaybg.com