Ana Sayfa TOP Danimarka’da korkunç kaza – bir Kırcalili yaşamını yitirdi, 3 kişi yaralı (fotoğraflar)

Danimarka’da korkunç kaza – bir Kırcalili yaşamını yitirdi, 3 kişi yaralı (fotoğraflar)

6615
Paylaş

24rodopi.com önünde kazazedelerin arkadaşları, bir Kırcalilinin yaşamını yitirdiği, üç gurbetçimizin de yaralandığı Danimarka’daki korkunç kaza haberini verdiler.
Trafik kazası Salı günü öğleden sonra Güney Kopenhag’daki bir kavşakta meydana gelmiştir. Gurbetçilerimizin bulunduğu beyaz Volkswagen, bir araca çarparak devrilmiştir. 38 yaşındaki sürücüsü olay yerinde hayatını kaybetti. Olay yerine altı ambulans ve itfaiye ekipleri gönderilmiştir. Yerel gazeteciler önünde Batı Kopenhag Emniyet Müdürü Thomas Meyborn, “Akrabalarını bilgilendirme sürecinde olduğumuz için size daha fazla bilgi veremeyiz” diye açıklama getirmiştir. Meyborn, ölenin ve yaralıların hangi ülkeden odukları hakkında bilgi vermeyi de reddetmiştir.
Gurbetçilerimiz 24rodopi.com önünde yaşamını yitiren vatandaşımızın Kirkovo ilçesine bağlı bir köyden olduğunu belirttiler. “Grup, Kopenhag ve başkentin çeşitli bölgelerinde çalışıyordu. Minibüsle işe gidip geliyorlardı. Diğer araç sürücüsü kazaya neden olmuş” diye ilave ettiler.

olaybg.com