Ana Sayfa Gündem Delyan Peevski: Bulgaristan için iyi ve doğru olan her şey gelecekte DPS’nin...

Delyan Peevski: Bulgaristan için iyi ve doğru olan her şey gelecekte DPS’nin desteğiyle gerçekleşecek!

244
Paylaş

Olaybg.com/Gündem

DPS lideri Delyan Peevski „Son 10 yılda DPS’nin onursal başkanı Dr. Ahmed Doğan ve benim desteğiyle her türden insan kariyer yaptı, sonra da kapımızı çalıp destek istedi“ basın açıklaması yaptı.
Yapıcı bir tavırla şöyle devam ediyor: „Bulgaristan’ın Avrupa-Atlantik yolunda DPS’nin rolü geri alınamaz. Gelecekte Bulgaristan için iyi ve doğru olan her şey DPS’nin desteğiyle gerçekleşecektir“.
DPS başkanının adresinin tam metni:
İktidar „meclisi“ndeki partilerin, kendi yarattıkları krizden çıkış yolunu her zamankinden daha fazla aradığı bugün, onlara şunu hatırlatmak isterim:
Bulgaristan için doğru olan bu 9 aylık görev süresinde yaşanan her şey DPS’nin desteğiyle gerçekleşti. Devletin bütün önemli krizlerini çözdük.
DPS’nin ve temsil ettiğimiz insanların sırtına binmeyi ve pratik yapmayı bırakmak.
Son 10 yılda DPS Onursal Başkanı Dr. Ahmed Doğan ve benim desteğimizle her türden insan kariyer yaptı ve ardından kapımızı çalıp destek istedi.
Zor zamanlar geçirdiğinizde ve desteğe ihtiyacınız olduğunda DPS’nin yanındasınız, kendinizi kanıtlamanız gerektiğinde ise DPS’in sırtına tırmanmaya başlıyorsunuz.
DPS’yi kendi başarısızlıklarınızın evrensel suçlusu olarak kullanmaya çalışmanın bir kez ve tamamen durdurulması gerekiyor.
DPS’nin Bulgaristan’ın Avrupa-Atlantik yolundaki rolü geri alınamaz.
Gelecekte Bulgaristan için iyi ve doğru olan her şey DPS’nin desteğiyle gerçekleşecektir.
P.S. Burada yayınlanan görüntüler, DPS’nin bu 9 ay boyunca ortaya çıkan tüm krizlerin çözümüne yapıcı ve sorumlu katılımının sadece küçük bir örneğidir.