Ana Sayfa Siyaset Dogan: Ardino’da bir değişiklik olmasını istiyorsunuz, görüyorum, o zaman İzet Şaban olsun!

Dogan: Ardino’da bir değişiklik olmasını istiyorsunuz, görüyorum, o zaman İzet Şaban olsun!

297
Paylaş

HÖH İl Başkanı İzet Şaban HÖH’ün Ardino belediye başkanı adayı. 24rodopi.com’un verdiği habere göre, Kırcali konsültasyonşarının gerçekleştirildiği Saray’dan gelen 13 Eylül, Cuma gününün en önemli haberlerden biridir. HÖH Onursal Başkanı Ahmed Dogan’ın önündeki Ardino belediye başkanlığına aday adaylarının “sınavları” saat 18.00’den saat 20.00’ye kadar sürdü.
HÖH Başkanı Mustafa Karaday ve Başkan Yardımcısı Ahmed Ahmedov ile birlikte tüm adayları dinledikten sonra Onursal Başkan Ahmed Dogan, “Ardino’da bir değişiklik istediğinizi görüyorum, belediye başkan adayı İzet Şaban olsun. Seçimlerin kazanılmasını bekliyorum” diye belirtti.
İzet Şaban şu anda Ardino Belediye Başkan Yardımcısı ve ülkedeki HÖH’ün en büyük bölgesel yapısına başkanlık ediyor. Ardino belediye başkanlığına HÖH aday adayları 12 taneydi, ancak Dogan partinin Doğu Rodoplar’daki bir numaralı adamına onay verdi. Seçimlerde Ardino’da HÖH adayı hiç bir sıkıntı ile karşılaşmayacak, çünkü diğer siyasi güçlerin şehirdeki temsilcilikleri semboliktir.
Olaybg.com