Ana Sayfa Sağlık Doğan’la görüşmeden sonra HÖH Gençlik Kolları başkanları: Salonda gelecekteki belediye başkanlarının bulunduğunu...

Doğan’la görüşmeden sonra HÖH Gençlik Kolları başkanları: Salonda gelecekteki belediye başkanlarının bulunduğunu öğrendik!

1094
Paylaş

Dün HÖH Onursal Başkanı Ahmed Doğan ile yapılan görüşmede yer alan HÖH Gençlik Kolları başkanlarından biri 24rodopi.com’un önünde şunları paylaştı: “Sayın Dogan’dan açık mesajlar aldık, ancak sözlerinde gizli işaretler de vardı. HÖH Gençlik Kolları, 2019 yılında gerçekleştirilecek Avrupa Parlamentosu seçimlerinde büyük rol üstlenecektir, ancak en önemli rolü gelecek yıl ekim ayında gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde olacak. Salonda gelecekteki belediye başkanlarının bulunduğunu anladık. Sorumluluğumuz çok büyük.”
Daha önce de belirttiğimiz gibi, Dogan Boyana mahallesindeki “Saraylar”ına Cuma öğleden sonra HÖH Gençlik Kolları il başkanlarını ve HÖH Gençlik Kolları Merkez Konseyi üyelerini davet etmişti.
Görüşmeye gelenler arasında, son seçimlerde yerel kolların Kırcali belediye başkanı için güçlü adaylarından biri olan, anca Dogan’ın yine Hasan Azis’e oyunu verdiği, HÖH Kırcali Gençlik Kolları İlçe Başkanı Bayram Bayram da vardı. Dün Kırcali Valisi Nikola Chanev’in, Bayram Bayram’ın açık artırma olmadan Zimzelen’de 18.77 dekarlık bir belediye arazisi satın aldığını gösteren belgeleri ortaya çıkarması ise dikkatleri çekmektedir. Ortaya atılan bu belgeler belli ki, gelecek yıl seçimlerde Bayram Bayram’ın HÖH seçmenleri ile arasındaki diyaloglarda engeller oluşturacak.
Gençlerin Ahmed Dogan’dan aldıkları yüksek not, şu sonucu da akıllara getiriyormuş: başkanları İlhan Küçük, Avrupa Parlamentosu seçimlerinde HÖH aday listesinin seçilebilir sıralarında yer alacakmış.

Olaybg.com