Ana Sayfa Siyaset HÖH seçimler için kaydını tam zafer amacı ile yaptırdı

HÖH seçimler için kaydını tam zafer amacı ile yaptırdı

207
Paylaş

Partinin Basın Merkezinden, HÖH’ün 27 Ekim’de yapılacak yerel seçime katılmak için Kırcali bölgesinde 7 Belediye Seçim Komisyonuna kayıt için belgeler sunduğu bildirildi. Kırcali ‘deki kayıt sırasında HÖH Başkan Yardımcısı Hasan Azis, Hareketin İl Başkanı İzet Şaban, HÖH İl Gençlik Kolları Başkanı Bayram Bayram, Kırcali HÖH İlçe Teşkilatı Başkanı Latif Rasim hazır bulundu. Kayıt, Belediye Seçim Komisyonuna ev sahipliği yapan Kültür Evi binasında yapıldı.
Kırcali HÖH Kolları her seçime kayıtlarını baklava ile yapar, bu defa da gelenek bozulmadı.
HÖH İl Başkanı İzet Şaban, amaçlarının daha ilk turda 7 belediye merkezini kazanmak, tüm belediye meclislerinde HÖH’e gerekli çoğunluğunu ve yerleşim yerlerinde azami muhtar sağlamak olduğunu belirtti. İzet Şaban daha, “HÖH her zaman deneyimli, hazırlıklı ve kaliteli belediye başkanı adayları ve belediye meclisi üyesi adayları ile seçime katılmıştır. Bizler birlik ve beraberlik içindeyiz. Seçimleri kazanmaya ve bölgedeki HÖH liderliğini korumaya hazırız” diye belirtti.
Kırcali HÖH İlçe Başkanı Latif Rasim, ilk turdaki asıl hedeflerinin Kırcali’de belediye başkanlığını, Belediye Meclisi’nin çoğunluğunu, ilçedeki tüm muhtarlıkları kazanmak olduğunu kaydetti.

Olaybg.com