Ana Sayfa Spor İki Brezilyalı sporcu Arda ile hazırlıklara başlıyor

İki Brezilyalı sporcu Arda ile hazırlıklara başlıyor

844
Paylaş

İki Brezilyalı yetenek, İkinci Ligde sezon öncesi Arda ile antrenmana başlayacak. 24rodopi.com önünde Arda Kulübü Spor Direktörü Emil Kremenliev, söz konusu futbolcular 17 yaşındaki bir savunmacı ve 18 yaşındaki bir forvet olduğunu bildirdi. Futbolcular, Brezilya’nın en başarılı spor menajerlerinden Pedriniyo’nun okulundandır.
Kremenliyev, “Sporcular hazırlıklara katılacak, ancak resmen transferleri, gösterecekleri başarıya göre gerçekleştirilecek” diye belirtti.
26 Mayıs’ta gerçekleştirilen Arda-Borislav karşılaşması Pedriniyo tarafından izlenmiştir. Pedriniyo, Drujba stadyumunun açılışında resmi locadaydı. Pedriniyo futbol okulu öğrencileri şu anda İşviçre ve İtalya takımlarında oynuyor. Arda spor direktörlüğünün Brezilya’daki ziyaretleri sırasında bu okul ile temaslar kurulmuştu.
İki yeni futbolcu da Arda kulübüne katıldı. Bunlar, Vereya’dan gelen deneyimli orta saha oyuncusu Ventsislav Bengyuzov ve Pirin’in savunucularından Rumen Sandev’dir. İki futbolcu kulüp ile iki yıllık sözleşme imzaladı.
Şu anda başka futbolcularla da transfer görüşmeleri devam ediyor.
Mavi takımın, 17 Haziran’da gerçekleştirilecek olan sezon öncesi ilk antrenmanda Kırcali’de bir araya gelmesi bekleniyor. Daha sonra takım, bazı kontrolleri oynamak için Bansko’ya hareket edecek.

olaybg.com