Ana Sayfa Spor İlk 24rodopi.com’da: Tebrikler, Kırcali! Arda artık İkinci Profesyonel Futbol Liginde

İlk 24rodopi.com’da: Tebrikler, Kırcali! Arda artık İkinci Profesyonel Futbol Liginde

1179
Paylaş
DCIM100MEDIADJI_0020.JPG

24rodopi.com’un verdiği bilgiye gore, Arda futbol takımı artık şkşncş profesyonel ligde. Matematiksel olarak Mavi Takım, 28 Nisan Cumartesi günü Plovdiv Eurocollege takımını mağlup ettiğinde profesyonel gruba girmeyi başaracak. Ancak bu karşılaşma gerçekleştirilmeyecek. Arda, karşılaşma gerçekleşmeden kazanacak çünkü „üniversite öğrencileri“, „akademik“ şampiyonada daha da önemli maçlara katılacaklar. Arda’nın yönetimi, Eurocollege’in Momçillad Stadyumuna gelmeyeceği konusunda bilgilendirildi.
Cumartesi günü elde edilecek üç puan ile Arda, 78 puan ve 118: 7 gol farkı ile zirvede kalacak. Sıralamada ikinci yerde olan Zagorets (Nova Zagora) en az 19 puan önde olamsı, önümüzdeki altı tur boyunca bie puan kazanmasa dahş Arda takımına İkinci Lig kapılarını açmışoluyor. Tebrikler!
Arda’nın Amatör Lig Kupasını kazanmaya bir maç kaldığını hatırlatalım. Tarihinde ilk kez Kırcali takımı bu turnuvanın yarı finalinde!
Bugün saat 17.00’de, Sliven’deki “Haci Dimitır” stadyumunda Arda, finalistlerden birini belirlemek üzere Hitrino ile karşı karşıya geldi. Diğeri rakibi Carriana (Erden) takımı.

olaybg.com