Ana Sayfa Siyaset Karadayı’nın yardımcısı: HÖH’te hazıra bekleyenlere müsamaha gösterilmeyecek!

Karadayı’nın yardımcısı: HÖH’te hazıra bekleyenlere müsamaha gösterilmeyecek!

22
Paylaş

Tırgovişte artık “Kuzey’in Kırcalisi”

HÖH Başkan Yardımcısı Ahmed Ahmedov, Tırgovişte’de partinin 29. kuruluş yıldönümü vesilesiyle düzenlenen kutlamada, “HÖH, herkesin kendine bir yer bulabileceği büyük ve ciddi bir ailedir, ancak hazıra bekleyenlere müsamaha gösterilmeyecek” diye belirtti.

HÖH Başkanı Mustafa Karadayı ve yardımcısı Ahmedov’un geçtiğimiz aylarda yaptığı geziler sırasında, „HÖH’ün odağının biraz değiştiği“ ortaya çıktı. Ahmedov daha, “Tüm il ve ilçe teşkilatlarımız yerel seçimlere odaklanmıştır. Herkes bir belediye başkanı, muhtar ya da belediye mecilisi üyesi olup olmayacağını düşünüyor. Bu odağı değiştirip Avrupa Parlamentosu seçimlerine yönlendirmeliyiz. Bu seçimler HÖH için de, Bulgaristan için de çok önemli” diye belirtti. Ahmedov, Mayıs ayında gerçekleştirilecek olan Avrupa Parlamentosu seçimlerinde bölgelere göre sonuçların, sonbaharda gerçekleştirilecek yerel seçimlerdeki adaylıklara yansıyacağını açıkça belirtti.

Karadayı’nın yardımcısı, “Sakin olun! Yüksek seviye yakalayan teşkilatlarımıza, merkez yönetim de adayları açısından gerekli ilgiyi gösterecektir” diye açıklık getirdi.

Ahmedov yerel teşkilata övgüde bulundu ve Tırgovişte’nin Razgrad’ın önüne geçerek, HÖH’in Kuzey üssü olduğunu belirtti.

Olaybg.com