Ana Sayfa Spor Kırcali plaj voleybolunda hakimiyetini korudu!

Kırcali plaj voleybolunda hakimiyetini korudu!

404
Paylaş

Şehrimizde düzenlenen plaj voleybolu turnuvasında Kırcalililer galip gelerek birincilik ödüllerini kazandı. Gençler kategorisinde şampiyonluğu İvan Zamfirov ve Simeon Topuzliev kazandı. Kırcalili takım, ikinci sırada kalan Sofyalı Dimitır Dimitrov ve Dimitır Mehanciyski takımı ile çekişmeli bir final sonrasında birinciliği elde etti.
Bronz madalyayı yine Kırcali takımı olan Soner Yaşar ve Dimitır Gaydaciev kazandı.
En cesur yarışmacı ödülünü Sofyalı Dimitır Dimitrov, Fairplay ödülünü ise Kırcalili Oktay Mehmed kazandı.
Kızlarda kupayı, Kırcalili takım Natali Stefanova ve Teodora Stoyanova ile gerçekleştirdikleri final karşılaşmasında galip gelerek Sofyalı Malina Gaceva ve Natali Stanoeva kazandı. Üçüncülüğü Varnalı Mariya İgnatova ve Simona Stoyanova takımı kazandı. 5. Sırada yer alan Kırcali takımı 14 yaşındaki Gülçin Mustafa ve Ana-Mariya Slavkova’ya da ödül verildi.
10 yaş altı en küçük takımlar kategorisinde birinciliği Milko Bagdasarov ve Marti Karabaşev takımı, ikinciliği Angel ve Georgi Tankov ikizleri, üçüncülüğü ise Onur Mehmed ve Stoyn ikilisi elde etti.
14 yaş altı kupasını Manol Yanev ve Mihail Atanasov ikilisi kazandı.
Üç hafta sonra yine Kırcali’de kadınlar ve erkekler kategorisinde cumhuriyet turnuvası düzenlenecek. Turnuva 3 ile 5 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Bu iki turnuva sonrasında, ülkemizi uluslararası yarışmalarda temsil edecek olan takımlar belirlenmiş olacak.

olaybg.com