Ana Sayfa Siyaset Kırcali’de 8 HÖH belediye başkanı aday adayı! Hasan Azis, Elvan Gürkaş…

Kırcali’de 8 HÖH belediye başkanı aday adayı! Hasan Azis, Elvan Gürkaş…

391
Paylaş

Kırcali Belediye Başkanı Hasan Azis, önümüzdeki dönem için de belediye başkanlığına aday adayı gösterildi. Ulusal Gelir Ajanskı Kırcali Daire Başkanı Elvan Gürkaş da, partinin merkez yönetimine sunulacak olan listede yer alıyor. HÖH İlçe Kollarının dün akşamki genişletilmiş toplantısında 8 aday adayı onaylandı.
Belediye İdaresi, tek adayı olan Belediye Başkanı Hasan Azis ile aday listesinde yer alırken, Belediye Meclisi’nin oldukça fazla adaylıkları var – Belediye Meclisi başkanı ve başkan yardımcısı Raif Mustafa ve Kadir Mustafov ve üyeleri Muharrem Muharrem, Bayram Bayram ve Ahmed Habib. Eski Vratsa Milletvekili Ayhan Etem de listede yer alıyor.
Genişletilmiş toplantıda, belediye meclis üyeleri için aday listesi taslağını da onaylandı. Listenin başında belediye başkanı aday adayı, ardından HÖH İlçe Kolları Geçiçi Başkanı Latif Rasim, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmed Mollahasan, Elvan Gürkaş, HÖH Gençlik Kolları İl Başkanı Bayram Bayram geliyor. Borovets mahallesinden Altınay Halil ve bu dönem Belediye Meclisinin aktif üyelerinden Ferdi Murad da seçilebilen pozisyonda.
Toplantıda yer alanlar, “Liste dengeli bir liste. Şehir içi teşkilatlarından olduğu gibi, küçük yerleşim merkezlerinden de temsilciler var” diye belirtiyor.
Olaybg.com