Ana Sayfa Mansetler Kremenets köyü sakinleri şokta: Katil zanlısı Sunay birkaç gün önce psikiyatri hastanesinden...

Kremenets köyü sakinleri şokta: Katil zanlısı Sunay birkaç gün önce psikiyatri hastanesinden çıkmış, şu ana kadar insanlara hiç zarar vermemiş, araçlara saldırırmış

3121
Paylaş

24rodopi.com önünde Momçilgrad ilçesi Kremenets köyü sakinleri, hunharca katledilen 77 yaşındaki kadının akli dengesi yerinde olmayan katil zanlısı hakkında şimdiye kadar hiç insanlara saldırmadığını belirttiler.
48 yaşındaki Sunay Mahmud kısa bir süre önce Kırccali Psikiyatri Hastanesinden taburcu edilmiş. Katil zanlısı belirli aralıklarla psikiyatriye yatırılırmış. Anne babasıyla yaşıyormuş.
Kremenets köyü sakinleri şunları paylaştı: “Birkaç ay önce elektrik şirketinin aracını çizmişti. Bir yıl önce ise bir komşusunun aracının ön camını kırdı. Ancak insanlara zarar vermezdi.”
24rodopi.com’un bildirdiğine göre, yaşamını yitirmiş kadın hakkında sinyal bugün saat 10.30 verilmiştir. 77 yaşındaki Habibe Ahmed bir balta ile öldürülmüş. Kadın tek başına yaşıyormuş, çiftçilikle uğraşıyormuş. İki gelini ise Kremenets köyünde yaşıyormuş. Üç oğlu ise Krumovgrad, Yunanistan ve Hollanda’da çalışıyormuş. Bu sabah, akıl hastası Sunay yaşlı kadının evinde bir baltayla gelmiş ve başına vurmaya başlamış. Olaydan sonra Sunay kendini anne babasının evine kapatmış. Katil zanlısı tutuklandı. Kırcali Emniyet Müdürlüğü Başkanı Komiser Ventsislav Momçilov ve Bölge Savcısı Jelyazko Stefanov’un önderliğindeki yakalama operasyonuna özel birimler de dahil edildi.

olaybg.com