Ana Sayfa Ekonomi Üst üste 9 yıldır: Bulgarlar belirtti – Krasi mayonez favori markaları!

Üst üste 9 yıldır: Bulgarlar belirtti – Krasi mayonez favori markaları!

432
Paylaş

En simgesel Bulgar markalarından biri olan „Krasi“ mayonez, üst üste dokuzuncu kez liderlik konumunu ve Bulgar tüketicisinin kalıcı sempatisini kanıtladı ve „Krasi“yi bir kez daha kategorisinde 1 numaralı marka olarak seçti “ Mayonezler, sıcak soslar ve soslar“.

Ülkemizdeki tek kullanıcı sıralaması olan „Favori Markalar“da rekor sayıda kullanıcı tercih ettiği markaları destekledi.

2023 yılı için 62 bine yakın kişi oy kullandı.

İlk aşamada yaklaşık 10.000, ikinci aşamada 22.000’in üzerinde ve üçüncü son turda yaklaşık 30.000 oy kullanıldı.

Sıralamanın varlığından bu yana mutlak bir rekor, Bulgaristan’ın en sevilen mayonezine oy verenlerin sayısı, marka 17.500’den fazla kullanıcı tarafından tercih ediliyor ve tüm katılımcıların oylarının yaklaşık% 60’ını alarak kategorisini kazanıyor.

Bu, üst üste dokuzuncu yıldır en iyi mayonez için lider konumunu koruyan „Favori Markalar“ sıralamasında tüketiciler tarafından marka için bir başka yüksek puan. Mayonez „Krasi“, kendi segmentinde iç pazarda en çok satan ürün olup, yıllar içinde Superbrands, Plovdiv Fuarı’ndan Altın Madalya, Yılın Şirketi gibi ödüller kazanmış ve kendi Guinness Rekoru’na sahiptir.
Krasi Mayonez Fabrikası’nın sahibi Dimitar Konsulov, ödül münasebetiyle, „Tüketicilerin güveni zorunlu bir ayrıcalıktır ve biz bunu her gün kazanmaya çalışıyoruz.“ diyerek tüm seçmenlere teşekkür etti.

Bulgar tüketicinin favori maden suyu bu yıl 65 yaşına giren Hisar. Marka, uzun geçmişi boyunca zamanın iniş çıkışlarına göğüs gerdi ve güçlü bir pazar varlığına sahip olmaya devam ediyor. İşletme, tüketicilerin takdirinin markanın yıldönümü için en yüksek değerlendirme ve en değerli hediye olduğunu belirtti.

Diğer sıralamalardan farklı olarak, „FAVORİ MARKALAR“ aday gösterme için bir jüriye dayanmaz – ücretsizdir, yalnızca kullanıcı tercihlerine dayalıdır ve özel pazar kriterleri içermez. Bu sayede „FAVORİ MARKALAR“, markalaşma konusunda uzmanın değil, tüketicinin görüşünü sunar.