Ana Sayfa Mansetler Annesini öldüren Stefan’dan kan donduran sözler: Başkalarının annemi öldüreceginden korkuyordum ve bu...

Annesini öldüren Stefan’dan kan donduran sözler: Başkalarının annemi öldüreceginden korkuyordum ve bu yüzden böyle tepki verdim(video)

8397
Paylaş

Kırcaali Adliyesi’nde görülen davanın duruşmasında tutuklu sanık 21 yaşındaki Stefan S. ”Üzgünüm, başka birilerinin onu öldüreceginden korktum ve istemeden öyle tepki verdim” dedi.
Bilindigi üzere 21 yaşındaki Kırcaali’li ögrenci Stefan S. kendi annesini öldürmekten gözaltına alındı.
Tutukluluk tedbirinin degerlendirilmesi için bugün Kırcaali’deki mahkemeye getirilen Stefan hakkında savcılık sürekli gözaltı talebinde bulunurken tutukluluk halinin devam etmesine karar verildi
Suçu ispat edildigi takdirde Stefan on ila yirmi yıl hapis cezasına çarptırılabilir.
Hatırlanacagı gibi eylem Kırcaali kasabası Sredets Caddesi’ndeki bir apartman dairesinde 12 Nisan sabahı erken saatlerde meydana geldi. Altıncı katta yaşayan 52 yaşındaki kadının korkunç çıglıklarını duyan komşuları polise haber verdi. Olay yerine gelen ekipler bir kadının karnından bıçaklandıgını gördü ve derhal hastaneye sevk edilmesini sagladı ancak kadın yaralarından öldü. Olayla ilgili ise 21 yaşındaki oglu Stefan göz altına alındı.

olaybg.com