Ana Sayfa Spor Borislav Stoyçev de artık Arda takımında

Borislav Stoyçev de artık Arda takımında

1163
Paylaş

Milli takım futbolcusu Borislav Stoyçev Arda takımının futbolcusu oldu. Bugün Kırcali kulübünün Başkanı Petır Peşev ile orta saha oyuncusu arasında sözleşme imzalandı.
13 Ocak’ta Arda, Kırcali takımının kış eğitimine katılan Kıbrıs’ın Ethnikos Akna takımının savunucusunu kendi sahasına almayı başardı.
31 yaşındaki futbolcu, aralarında Botev (Plovdiv) takımının da bulunduğu birkeç seçkin Bulgar takımı tarafından istenilmişti, ancak Stoyçev Arda nehri kıyılarındaki mavi takıma “evet” dedi. Stoyçev, önümüzdeki iki buçuk yıl Arda takımı formasını giyecek.
Borislav Stoyçev 26 Kasım 1986 tarihinde Haskovo’da doğmuştur. Yerel gençler takımında oynamış, 2006 yılında da Levski (Sofya) takımı formasını giyimeye başlamıştır. 2010 yılında Minyor (Pernik) takımına transfer edilmiş, iki yıl sonra ise Beroe için oynamaya başlamıştır. Stara Zagora takımı ile Bulgaristan Kupasını ve ülkenin Süper Kupasını kazanmıştır. 2014 yılında yine Levski formasını giymiştir. Daha sonra Yunan Atromitos’da, şimdiye kadar ise Kıbrıs Etnokos Akna takımında oynamıştır.

olaybg.com