Ana Sayfa Mansetler Corona virüsü can aldı! Kırcaalili Dale ve Pinti Ali isimli tartışmalı zenginler...

Corona virüsü can aldı! Kırcaalili Dale ve Pinti Ali isimli tartışmalı zenginler sadece 12 saat arayla hayatlarını kaybetti

5685
Paylaş

Kırcaali’de yaşayan 57 yaşındaki Aleksandır Marinov – Dale Ali ve 65 yaşındaki Ali Rasim Osman – Pimti Ali tartışmalı isimler dünkü gün 12 saat arayla COVID nedeniyle hayatlarını kaybettiler. Alınan bilgiye göre iki Kırcaalili iş adamının aşı yaptırmadıkları, Dale Ali’nin son birkaç gündür Kırcaali hastanesindeki odasında yapay solunum cihazı ile soluyabildiğini, Pinti Ali’nin ise Covid-19 semptomlarına rağmen tedaviyi reddettigi öprenildi. İki gün önce koma halinde hastaneye kaldırılan tartışmalı iş adamları, sadece 12 saat arayla dünkü gün hayatlarını kaybettikleri anlaşıldı.
15 mart 1957 yılında Kırcali şehrinde doğan Ali Rasim Osman – Pinti Ali, bugün öğle namazından sonra şehir müslüman mezarlık alanında bulunan anne ve babasının mezarı yanına defnetildiği öğrenilirken, Aleksandır Marinov – Dale Ali’nin ise cenaze hazırlıklarının hala sürdüğü anlaşıldı.
Pinti Ali’nin cenaze törenine katılan bir Kırcaalinin haberine göre, bir hafta önce klima çarpmasından rahatsız olduğunu söyleyen Ali Rasim Osman, durumu ciddi seyredince koma halinde yoğun bakım ünitesine yatırılıp solunum cihazına bağlandığı, ancak hastalığa yenik düştüğü anlaşıldı.

olaybg.com