Ana Sayfa Gündem Cristiano Ronaldo’nun şirketi yatırım yapmak için Mineraln’ Bani’de araştırma yapıyor

Cristiano Ronaldo’nun şirketi yatırım yapmak için Mineraln’ Bani’de araştırma yapıyor

2157
Paylaş

Yerel yönetimden, İstanbul’daki EMITT`2018 uluslararası sergide Cristiano Ronaldo’nun şirketi Mineralni Bani’de yatırım yapmak üzere araştırmalar yaptığı bildirildi.
Pestana temsilcileri, Batı Çek Cumhuriyeti’ndeki Karlovy Vary’deki su kalitesine eşit olan mineralli suyu ile meşhur Rodopların bu küçük belediyesine ilgi gösterdiler. Pestana şirketi, Real Madrid oyuncusuna ait olan otelleri yönetiyor. Ronaldo, kendi ülkesi Portekiz’de – Madeira ve Lizbon’da otel sahibi. Bu yıl Madrid ve New York’ta, bir yıl sonra da Marakeş ve Fas’taki yeni otelleri çalışıyor olacak. Pestana, 90 otel sahibi ve Cristiano Ronaldo’nunkiler de dahil olmak üzere önümüzdeki iki yıl içinde 20 otel daha açmayı planlayan bir aile şirketidir. Birkaç yıl önce, Hristo Stoichkov’un da Mineralni Bani’de genç futbolcular hazırlara hazırlık kampı inşaatı fikri vardı, ancak bu fikrini Etropole’de gerçekleştirdi.
Mineralni Bani Belediye Başkanı Mümün İskender, megastar şirketinin ulusal tatil merkezine olan ilgisiyle ilgili haberi „Bu kez şansımızı kaçırmamayı umuyoruz“ dedi.

Olaybg.com