Ana Sayfa Spor Hasan Azis: Dolu bir stadyum, 12. oyuncu, 100 yıllık bir hayal!

Hasan Azis: Dolu bir stadyum, 12. oyuncu, 100 yıllık bir hayal!

555
Paylaş


Kırcali Belediye Başkanı Hasan Azis, Birinci Lig Şampiyonasının başlamasına ve Arda 1924 – Botev karşılaşmasına saatler kala 24rodopi.com önünde şunları paylaştı: “Futbolda bir tarih yazıyoruz. A Grubunda Arda 1924’ün ilk karşılaşması için tüm biletler tükendi. Bugün karşılaşacağımız takım nitelikli bir takım, Arda’nın 12. oyuncusu – seyircinin desteğini bekliyor ve inanıyorum.”
Arda 1924’ün Septemvri’ye karşı seçkin futbola girme karşılaşmasında kazandığı zaferden sonra, bugün „Kırcali’nin Mavi Takımı“, Bulgaristan’ın en iyi grubunda ilk puanları alma imkanına sahip.
Karşılaşma hakkında Belediye Başkanı daha şunları belirtti: “Arda’nın bugünkü Kırcali’de oynanacak Birinci Lig karşılaşması, şehrimizdeki 100 yıllık futbol tarihinde bir hayal olmuştur. Her nesilden Kırcalililer ve belediye başkanı olarak bendeniz, Bulgaristan futbolunun seçkinleri arasında olmaktan mutluyuz. İlk resmi futbol karşılaşmamıza ev sahipliği yapma fırsatı tanıdığı için Bulgaristan Futbol Federasyonuna minnettarız. Bugün Kırcali’de unutulmaz bir şey yaşanacak, Arena Arda biletlerinin tümü satın alınmıştır. Birinci Ligde dolu bir stadyum karşısında, Kırcali’nin favori takımına taraftarlarının desteğini göstereceği bir andır. Bugün karşılaşacağımız takım nitelikli bir takım, Arda’nın 12. oyuncusu – seyircinin desteğini bekliyor ve inanıyorum.
Sportmence bir karşılaşma olmasını umuyorum! Arda 1924’e başarılar diliyorum!”

Fotoğraflarda: Belediye Başkanı ve umudun takımı; Belediye Başkanı ve taraftarlar
Olaybg.com