Ana Sayfa Ekonomi Mayonez „Krasi“  „vurduğunu deviriyor“

Mayonez „Krasi“  „vurduğunu deviriyor“

476
Paylaş

En sembolik Bulgar markalarından biri olan mayonez“Krasi“, düzenlenen „Mayonezler, Lutenitsalar ve Soslar“ kategorisi yarışmasında üst üste sekizinci yıl liderlik konumunu korudu.
„Kendi Markalarımız – Yiyecek ve İçecek“ kategorisinde de ilk sırada yer alan mayonez“Krasi“, aynı zamanda, yaklaşık 50 bin kişinin katıldığı ve 43 kategoride yapılan, „Bulgar markası – gıda“ kategorisinde de  finalist olmayı başarırken, bu yılki FAVORİ MARKALAR edisyonunda 5. sırada yer alarak, en çok oy alan markalar arasında yer aldı.
Böylelikle, Bulgaristan’da bu kadar kıvamında bir mayonez daha gelmediğini gösteren Bulgar tüketicisi,  Clay mi döver, Tyson­­ mı gibisinden manasız bir durum ortaya çıkardı ve „Krasi“ gibi bir mayonezin Bulgaristan çapında bir daha  gelecek gibi gozükmediğini ortaya koydu.
Mayonez „Krasi“, gelmiş geçmiş en hızlı ve en sert ağır sikletlerden biri. çok güçlu ve kendine özgü bir tarzı olan Mike Tyson gibi, karşısındaki „Clay“ leri,  ters guardı ile, açık vermeden, bir kez daha, oldukça hızlı indirmeyi başardı.

olaybg.com