Ana Sayfa Mansetler Momçilgradlı Ercan Arifov, aranan en tehlikeli şahıslar arasında

Momçilgradlı Ercan Arifov, aranan en tehlikeli şahıslar arasında

1268
Paylaş

51 yaşındaki Ercan Arifov Mehmedov, şu anda hapiste olması gereken ve hâlâ aranan şahıslar arasında. Ercan’ın profili, Rosen Angelov’un profiline benzer bir profildir. Mehmedov 90’lı yıllarda cinayetten ve yasadışı silah bulundurmakdan hüküm giymiştir, 2011’de ise bedenini satmaya zorladığı reşit olmayan bir kızın cinsel istismarından dolayı 5 yıl hapis cezası almıştır.
24 Saat gazetesinin belirttiğine göre, Ercan tekrar cinayet işlemeye meyillidir ve Drujba semtinde değerli eşya dükkanı bulunmaktadır, ayrıca Sofya çıkışında bulunan Trakya otobanında bulunan bir barda bedenini satmaya teklif ettiği bir gayri reşit kızla tanışmıştır. Bu 2005 yılında yaşanmış bir olaydır. Daha önce cinayetten dolayı hapiste yatmış, ancak tıpkı 90’ların ortasında cinsel istismardan hüküm giymiş Rosen Angelov gibi, o da 7 yıl önce serbest bırakılmıştır.
2011’de Ercan kesin olarak 5 yıl hapis cezasına çarptırılmış, cinayetten dolayı 7 yıllık habis cezası da ilave edilmiştir, ancak bugüne kadar kendisi hâlâ bulunamamıştır. Memleketi Momçilgrad’dır, ancak ülkenin birçok yerinde yaşamış. Küçük kızın müşterileri olan Türkiyeli kamyon şoförleriyle temas kurmuş.
24 Rodopi’nin belirttiğine göre, İnterpol Ercan Mehmedov’u çocuklara cinsel sömürüden aramakta. Uluslararası ağır suç polisinden verilen bilgilere göre, 22 Mart 1966 yılında Momçilgrad’da doğmuş şahıs cinayet, yasadışı silah bulundurmakdan ve çocuklara cinsel istismardan aranmaktadır.