Ana Sayfa Gündem Vasil’in cansız bedenini nehir 150 km. sürüklemiş, yakınları kaza olduğunu söylüyor!

Vasil’in cansız bedenini nehir 150 km. sürüklemiş, yakınları kaza olduğunu söylüyor!

2899
Paylaş

Almenaya’nın Frankfurt şehrşndeki Mayn nehrinde boğulmuş olarak bulunan Vasil Arabaciev’in yakınları, ölümünün bir kaza sonucu meydana geldiğini söylüyor.
24rodopi.com’un verdiği bilgiye göre, 35 yaşındaki Kırcalili Vasko Arabaciev’in cansız bedeni 6 Şubat tarihinde Mayn nehrinde bulunmuştur. Genç adam bir aydır kayıp olup, kız kardeşi polise bildirmiştir. Bedeninin çıkarıldığu bölge yakınlarında Kırcalilinin giyisileri de bulunmuştur. Giyisilerinde kimlik, telefon veya para bulunamamıştır. Bu durum ise soruşturmanın hırsızlık sebebiyle cinayet yönünde de yapılmasını gerektirmiştir. Yerel medyalar, soruşturmanın her olasılık üzerine çalıştığını belirtmiş.
Genç adam en son 10 Ocak saat 4.00 sularında, Frankfurt Niyd bölgesindeki bir kafede görülmüş. Onu en son göre bir genç, Vasil’in üzgün göründüğünü bildirmiş. Kız kardeşi 12 ocak tarihinde polise Vasil’in kayıp olduğunu bildiriyor, 14 Şubat’ta ise nehir kıyısında giyisilerini buluyorlar. Cansız bedeni ise Frankfurt’tan yaklaşık 150 km uzaklıkta, Koblenz bölgesindeki nehirden çıkarıldı.
Otopsi sonuçları şiddet izleri bulunmadığını gösteriyor.
Vasil Cumartesi günü, Kirkovo köylerinden olan Drujintsi köyünde toprağa verilecek.