Ana Sayfa Siyaset Hasan Azis, Ekrem İmamoğlu’nu Kırcali’ye davet etti (fotoğraflar)

Hasan Azis, Ekrem İmamoğlu’nu Kırcali’ye davet etti (fotoğraflar)

281
Paylaş


Kırcali Belediye Başkanı ve HÖH Başkan Yardımcısı Hasan Azis bugün 658. Yağlı Güreş etkinlikleri esnasında kardeş şehir olan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve yeni şeçilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile görüştü.
Düzenlenen görüşmede Cumhuriyet Halk Partisi milletvekilleri, Türkiye’nin Trakya bölgesinden belediye başkanları, Çorlu Belediye Başkanı Yardımcısı ve bu bölgenin HÖH temsilcisi Güner Çetin, Marmara bölgesi HÖH temsilcisi Lütvi Özgür yer aldı. Bulgaristan’dan konuk olarak görüşmede HÖH Merkez Yönetim Üyesi Erdinç Hayrula, HÖH Milletvekili Sevim Ali, HÖH Burgas İl Başkanı Ahmed Süleyman, HÖH Kırcali İlçe Başkanı Latif Rasim, HÖH Kırcali İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmed Mollahasan, HÖH Kırcali İlçe Başkanı Yardımcısı Kadir Mustafov ve Bayram Bayram yer aldı.
Hasan Azis, “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile görüştük, yerel seçimlerindeki zaferini tebrik ettik ve İstanbul metropolünün yönetiminde başarılar diledik. Yaklaşan Balkan turu programına Kırcali ve bölgeyi ziyaret de dahil etmesi üzere davet ettik, kendilerini Kırcali’de ağırlamaktan mutluluk duyacağız” diye belirtti.
Kırcali heyeti, Edirne kardeş şehrin daveti üzerine, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Edirne’nin geleneksel Kırkpınar Yağlı Güreşleri etkinliklerine katılmak üzere Edirne’de bulunuyor.

Olaybg.com