Ana Sayfa Spor Önemli! Bugün Belomorski bulvarını (hastane ve mahkeme binası kesimi) saat 17.00 ile...

Önemli! Bugün Belomorski bulvarını (hastane ve mahkeme binası kesimi) saat 17.00 ile 21.00 arasında trafiğe kapatılacak

264
Paylaş
DCIM100MEDIADJI_0023.JPG

Emniyet Müdürlüğünden, 13 Temmuz tarihinde Kırcali’deki trafik yeniden yapılandırılacağı bildirildi. Trafikteki bu değişiklikler saat 17.00-21.00 arasında olacak ve 18.30’da Arena Arda’da gerçekleşecek olan Arda 1924 ile Botev – Plovdiv arasındaki futbol karşılaşmasıyla ilgili olacak. Belomorski bulvarındaki trafik, Trakia bulvarı ile olan kavşaktan (hastaneden) ve Bulair sokağı kavşağına kadar (Mahkeme binasına kadar) geçici olarak durdurulacak ve burada önlemler alınacak.
Trafik Polisinden, geçici trafik organizasyonu karşısında tıkanıklık yaratmamak için otomobillerini bu caddelere park eden sürücüleri park ettikleri araçları buradan kaldırmaları rica olunur.
Aynı 17.00-21.00 saatler arasında, Madara caddesi üzerinde /Prostor Parkı yanında, Sipey köyüne giden yolda/ da trafik düzenlemeleri yapılacak ve geçici olarak durdurulacak.
Karşılaşmayı izlemek üzere gelen araçlara Çilik Kontrol Noktasından park yerlerine kadar trafik polisi eşlik edecek.
Emniyet Müdürlüğünden, vatandaşların güvenlik bakımından kordon oluşturulacak olan Prostor Parkı bölgesindeki yolları kullanmamaları rica olunur.
Kırcali Emniyet Müdürlüğü ekipleri ve Bölge Jandarma Kuvvetleri, futbol karşılaşmasının öncesinde, sırasında ve sonrasında kamu düzenini ve karayolu güvenliğini sağlayacak.
Karşılaşma sırasında güvenliği sağlamak üzre iki güvenlik şirketi ekipleri de burada olacak.
Polis ekipleri Botev taraftarlarına Prostor parka kadar eşlik edecek. Kırcali sakinlerinin bu bölgeye ulaşmasına izin verilmeyece. Karşılaşmadan önce, G sektöründe ek güvenlik önlemleri alındı.
Botev ile oynanan bu karşılaşma, Arda 1924’ün Birinci Ligdeki ilk karşılaşmasıdır.
Olaybg.com