Ana Sayfa Gündem İsmail Musa:  Kendimi istemeden ateşe verdim!

İsmail Musa:  Kendimi istemeden ateşe verdim!

388
Paylaş

Mafyatik bir tip olarak anılan Kirkovo’nun (Kızılağaç) Dülitsa  (Ayvacık ) köyü sakini, Pomakların Demokratik İşçi Partisi’nin eski genel başkan yardımcısı İsmail Musa, geçirdiği yangın kazası sonrasında bacaklarında ve sağ kolunda ciddi yanıklar olduğunu söyledi.
Bahçede biriken çöpleri yakarken kendini de istemeden ateşe verdiğini iddia eden İsmail Musa’nın versionuna karşılık komşuları ise İsmail Musa’nın, mafya tarafından benzinle yakılarak öldürülmek istendiğini ileri sürdü.
Olay sonrasında heyecanla, „Mafyatik tiplerle içli dışlıysanız bu son kaçınılmaz zaten!“ sözleriyle durumu değerlendiren Ali isimli Pomak partisi lideri İsmail Musa’nın yakın bir komşusu, „Habere göre, yanıkların yüzde 30 civarında olduğu söyleniyor! İnsan kendisini ateşe vererek böyle yakar mı?“ diyеrek şaşkınlığını dile getirdi.
Rodopi 24 sitesine konuşan İsmail Musa  „Kimse beni öldürmek istemedi, öyle bir düşmanım yok ya da en azından ben bilmiyorum. Kendimi ve kıyafetlerimin çoktan yandığını hissedene kadar zaman geçti. Berbattı. Arazide bir göl olması iyi oldu. Göle atlayarak kendimi kurtardım. Şimdi iyiyim. Kırcaali’de ve Filibe’deki kliniklerde tedavi gördüm. Sağ bacağım ve sağ kolum hala sorunlu““ diye konuştu.

Hatırlanacağı gibi, Demokratik İşçi Partisi’nin eski genel başkan yardımcısı İsmail Musa, iki hafta kadar önce Kirkovo bölgesindeki aile mülkünde yangın kazası geçirdi. Olayda İsmail Musa’nın bacaklarında ve sağ kolunda ciddi yanıklar meydana geldi.
olaybg.com