Ana Sayfa Siyaset Mustafa Karadayı bölgedeki HÖH saflarını sıklaştırıyor, her seçmenin “sesini, fikirlerini ve değerlendirmelerini”...

Mustafa Karadayı bölgedeki HÖH saflarını sıklaştırıyor, her seçmenin “sesini, fikirlerini ve değerlendirmelerini” arıyor

1522
Paylaş

Hak ve Özgürlükler Hareketi Başkanı Mustafa Karadayı, Cumartesi günü bölgemizi ziyaret etti. Partinin bölgedeki temsilciliğinden, Karadayı’nın Çernooçene ilçesi yerleşim merkezlerini gezip görüşmeler düzenlediğini bildirdiler.
Komuniga ve Lyaskovo köyü sakinleri ilgiyle sürpriz görüşmeye katılıp farklı alanlarda soru sorma imkanından memnuniyetini dile getirdiler.
Mustafa Karadayı, yıllardır bölme çabalarına karşı koyduklarından ve HÖH’e verdikleri destekten dolayı Çernooçene seçmenlerine teşekkür etti ve şunları belirtti: “Her seçmenin farklı konulardaki düşünceleri, fikirler ve önerilerinin yanı sıra uygulamalarının değerlendirilmesi de çok önemlidir. Bu yüzden de bu ansızın gerçekleştireceğim görüşmeleri devreye koymaya karar verdim.”
HÖH İlçe Başkanı Bedriye Faziömer, Çernooçene Belediye Başkanı Aydın Osman, HÖH Çernooçene Gençlik Kolları Başkanı Ferhad Ferhad ve ilçe teşkilatı üyeleri Mustafa Karadayı’ya eşlik etti. Gruba, HÖH Kırcali İl Meclisi Başkanı İzet Şaban da katıldı.
Partinin bölgedeki teşkilatlarıyla da toplantılar düzenlendi.

olaybg.com