Ana Sayfa Sinema Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filminin afişini sosyal medya oylaması ile seçildi

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filminin afişini sosyal medya oylaması ile seçildi

635
Paylaş

Çekimleri devam eden Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filminin afişini sosyal medya üzerinden halk seçti. Sosyal medya hesaplarından yapılan oylamada, efsanevi sporcunun rekor üstüne rekor kırdığı podyuma çıkarken sırttan göründüğü tasarım en fazla oyu aldı. Bu özel afişte, “Başarıya giden yolda tüm Türkiye arkanda” mesajı veriliyor.
Tasarımcı Emre Erdem ve ekibi önce farklı konseptler içeren 15 tasarım hazırladı. Afişlerin yazı karakterinde Süleymanoğlu’nun zafer işareti olarak hafızalara kazınan yumruk yaptığı sağ eli tipografiye yerleştirildi.
Sosyal medyada oylamaya katılan kişiler arasından yapılan çekilişle belirlenen 5 kişi de filmin galasına katılım hakkı kazandı.
Momçilgrad’ın Ptiçar köyünde doğan efsanevi haltercinin yaşamı üzerine kurgulanan filmde genç Naim Süleymanoğlu’nu 20 yaşındaki oyuncu Hayat Van Eck canlandırıyor. Genç oyuncu Amsterdam doğumlu olup altı yaşından bu yana Türkiye’de yaşıyor. Dünyaca ünlü haltercinin rolüne girebilmek için ise genç aktör vaktinin büyük bir kısmını spor salonunda harcamış ve Naim Süleymanoğlu’nun erkek kardeş Muharrem’in uzman rehberliği altında halter dersleri almıştır.
“Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filminde, Türkiye’de çekilen dizilerde yer alan Yetkin Dikinciler, Naim’in babası rolünü üstlenmiştir. Annesini ise Selen Öztürk canlandırılıyor. Filmin yönetmeni Özer Feyzioğlu’dur.
Kırcali, Momçilgrad ve Sofya çekimlerinin dışında filmdeki sahneler Türkiye ve Azerbeycan’da da çekilmiştir.
“Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filminin Ekim ayında vizyona girmesi bekleniliyor.


Olaybg.com