Ana Sayfa Siyaset Lütvi Mestan ve DOST’un yeni yüzü Sofya ve Ankara’da önemli görüşmelerde?

Lütvi Mestan ve DOST’un yeni yüzü Sofya ve Ankara’da önemli görüşmelerde?

766
Paylaş

24rodopi.com önünde parti yönetiminde yer alan kimseler, 17 Mart’ta gerçekleştirilecek olan DOST Partisi Yönetim kurulu toplantısında Lütvi Mestan’ın Avrupa Parlamentosu seçimleri aday listesinde DOST Gençlik Kolları Başkanı Taner Alimolla’nın ilk sırada yer almasını önereceğini bildirdiler.

DOST Ulusal Gençlik Kolları (DOST M) üç ay önce kuruldu (fotoğrafta) ve Filibe’de düzenlenen konferansın delegeleri başkan olarak Asenovgradlı Taner Alimolla’yı seçti.

Kaynaklarımıza göre, Lütvi Mestan ve Taner Alimolla „hem Sofya’da hem de Ankara’da Avrupa Parlamentosu seçimleri hakkında çok önemli görüşmeler gerçekleştirdi”.
Mustafa Karadayı’nın partisinden gelen habere göre, Hak ve Özgürlükler Hareketi Gençlik Kolları Başkanı, Gabrovolu İlhan Küçük’ün HÖH AB seçimleri listesinde birinci sırada yer alması ihtimali var. Karadayı’nın, Avrupa Parlamentosu için belirlenen 417.000 oy ve 4 milletvekilinden oluşan yüksek hedefleri doğrultusunda, kendisinin de aday listesinin başında olma olasılığı daha yüksektir.

Olaybg.com